>
Česko
Slovinsko
Ruscoiny
0item(s)

V košíku nie sú žiadne položky.

Product was successfully added to your shopping cart.
Prihláste sa pre získanie Ruscoinov za zdieľanie!
AiO

AiO

9,90 €

(Skladom)

AiO

100 1 100 0

Rýchly prehľad

Skvelý UV gél 3v1, s ktorým modelujete gélové nechty vo všetkých troch krokoch. Veľmi obľúbený hlavne u začiatočníčok.

Made in Germany

Dostupnosť: Skladom

9,90 €

* Povinné pole

9,90 €

Detaily

Jednofázový UV gél s perfektnými samo-vyrovnávacími vlastnosťami, výbornou priľnavosťou a jednoduchým spracovaním. Tento UV gél je veľmi vhodný aj pre začiatočníčky. Zabezpečí všetky potrebné fázy modelácie ako sú pevnosť, pružnosť ale aj lesk modelovaných gélových nechtov. Prácu s týmto UV gélom si obľúbite veľmi rýchlo.

 • stredne hustý
 • číry
 • bez kyselín
 • ľahko spracovateľný
 • doba vytvrdnutia v lampe : 120 sekúnd
 • doba vytvrdnutia v CCFL lampe : 60 sekúnd

Nakoľko ide o UV gél, ktorý je jednofázový, používame ho aj ako podklad, modelačný gél ale aj ako ukončovaciu vrstvu UV gélu - lesk. Na pripravené nechty (odmastnené , zdrsnené) použijeme Nail Prep a následne Primer, ktorý necháme pôsobiť cca 60-120 sekúnd. Nanesieme tenkú vrstvu UV gélu ALL IN ONE - čiže podklad. Po polymerizácii lepkavosť nezotierame a následne vymodelujeme C-oblúk. Po polymerizácii v UV lampe zotrieme výpotok - lepkavosť, jemne prebrúsime nedokonalosti a nakoniec zmatníme blokom alebo penovým pilníkom. Nechty nakoniec ozdobíme podľa vlastného výberu (francúzska manikúra, celofarebný UV gél, trblietky...) a po polymerizácii v UV lampe nanesieme ukončovaciu vrstvu.

Pre lepší výsledok najmä pri problematických nechtoch, odporúčame použiť ako podkladovú vrstvu UV gél Profi Bond Haftgel.

Všetky UV gély RUSCONA sú notifikované Európskou komisiou v Centrálnom portály výrobkov EÚ (CPNP). Tento fakt zaručuje, že naše UV Gély sú prvotriednej kvality, sú bez kyselín, neobsahujú nebezpečné látky a nie sú testované na zvieratách.

Taktiež sú všetky UV gély RUSCONA hypoalergénne, čiže riziko výskytu alergických reakcií je omnoho menšie ako pri štandardných UV géloch.

Ďalšie informácie

 1. Jednoduchý a lacný recenzia od Viva , dňa 15.7.2016
  Kvalita
  Spokojnosť
  Cena

  Ozaj dobrý hlavne keď sa začínate učiť a nechcete vyhadzovať veľa peňazí za dvojfázové gély, postačí vám tento. A vydrží super, taktiež modelovanie je veľmi jednoduché.

Napíšte vlastnú recenziu

Ako by ste ohodnotili tento produkt? *

  * ** *** **** *****
Spokojnosť
Kvalita
Cena

Podobné produkty

UNIQUE Builder

UNIQUE Builder

10.90 €
AiO

AiO

9.90 €
FIBERGLASS Gel

FIBERGLASS Gel

11.40 €
FibroGel

FibroGel

11.40 €
FibroThick

FibroThick

11.40 €
Babyboomer gel

Babyboomer gel

10.90 €