Ruscoiny

Product was successfully added to your shopping cart.
Builder Make Up PINK

Builder Make Up PINK

13,90 €

(Skladom)

Builder Make Up PINK

71 3 100 0

Rýchly prehľad

Stavebný make-up UV/LED gél stredne hustej konzistencie v prírodnom ružovo- marhuľkovom odtieni (nie je to typická ružová)

Dostupnosť: Skladom

13,90 €

* Povinné pole

13,90 €

Detaily

Stavebný make-up UV/LED gél stredne hustej konzistencie v prírodnom ružovo- marhuľkovom odtieni (nie je to typická ružová)

Môžete s ním vymodelovať nechtové lôžko a taktiež aj celý necht bez použitia akéhokoľvek číreho modelačného gélu (ak budete modelovať celý necht, tak veľkým plus je ušetrenie času pri francúzskej manikúre). Perfektná krycia schopnosť zabezpečí zamaskovanie rôznych chybičiek či obhryzených nechtov. Na gélových nechtoch nezanecháva žiadne farebné prechody alebo mapy. Je samovyrovnávací, takže vhodný aj pre začiatočníčky :)

 • stredne hustá viskozita
 • bez kyselín
 • bez zápachu
 • vhodný na šablónky
 • čiastočne flexibilný
 • samovyrovnávací
 • doba vytvrdzovania v UV lampe: 120 sekúnd
 • doba vyvrdzovania v LED lampe: 60-90 sekúnd

POUŽITIE:

Pred nanesením Builder make-up gélu, použijem podkladový gél, ktorý dáme polymerizovať do lampy. Po polymerizácii opäť nezotierame lepkavosť, a môžeme si vymodelovať necht builder make-up gélom. Následne môžeme zotrieť výpotok, obrúsime nechtík, zmatníme blokom a vytvoríme si francúzsku manikúru. Po vytvrdnutí v lampe nanesieme lesk.

Všetky UV gély RUSCONA hypoalergénne, čiže riziko výskytu alergických reakcií je omnoho menšie ako pri štandardných UV géloch.

Balenie: 15ml a 50ml

Ďalšie informácie

 1. pekná kamufláž recenzia od Diana , dňa 31.8.2018
  Spokojnosť
  Kvalita
  Cena

  Po prečítaní,žiaľ iba jednej recenzie na tento gél, som sa trochu bála, no objednala som si ho. Gél, našťastie, tvrdne takisto ako hocijaký iný, úplne bez problémov :D. Farebne je to taký make-up s nádychom do ružova, asi závisí tiež od množstva, ktoré použijete, v hrubšej vrstve je ružový viac. Inými vlastnosťami sa podobá builer make-upu-NATURE, s ktorým mám dobré skúsenosti :)

 2. super recenzia od Lenka , dňa 22.8.2018
  Spokojnosť
  Kvalita
  Cena

  veľmi dobrá builder kamufláž, dobre kryje a ľahko sa s ňou pracuje. odkedy som vyskúšala, pracujem najčastejšie s týmto gélom. žiadny odchlip ani pri problémovkách. konzistencia je redšia, asi ako pri fibrogeli a trošku páli.

 3. Zlé recenzia od Kristína , dňa 22.7.2018
  Spokojnosť
  Kvalita
  Cena

  Bohužiaľ, vyhodila som zaň plno peňazí a ako jediný mi netvrdne v lampe..

Napíšte vlastnú recenziu

Ako by ste ohodnotili tento produkt? *

 ***************
Spokojnosť
Kvalita
Cena

Podobné produkty