V košíku nie sú žiadne položky.
Ak objednáte ešte do 2 hod. a 33 min.
Vlastnosti:
Použitie:
Tento polyakryl gél je ideálny na modeláciu na šablóny a vytvorenie voľného okraja pri babyboomeri, či špičky pri vstavanej francúzskej manikúre. Vďaka ideálnemu pomeru pevnosti a pružnosti je vhodný ako na krátke salónne nechty, tak aj na dlhé extrémne tvary. Má silnú molekulovú väzbu a preto odoláva aj väčšej mechanickej záťaži.
Tip:
S polyakryl gélmi sa pracuje pomocou štetca namočeného v cleaneri. Pre prácu s týmto produktom odporúčame štetec 3D Polygel Kolinski. Keďže tento polyakryl gél je súčasťou 3-fázového systému (podklad - stavba - top), pred modeláciou s ním naneste tenkú vrstvu podkladového gélu (napr. Unica base), aby ste dosiahli dokonalú priľnavosť a vyhli sa odchlipom.
Farba UV gélov | Biela |
---|
Odporucam. Boomer je nadherny
Velka spokojnost.
Veľká spokojnosť :)
S týmto polyarkylom som vytvorila najkrajší babyboomer svojho života. Iný už ani nebudem objednávať. Veľmi dobre sa s ním pracuje. Nie je taký veľmi "tvrdý" ako ostatné značky.
Ruscona ma najlepsi polyakryl gel, je ako žuvačka, krásne sa s ním pracuje :)
Som veľmi spokojná, veľmi vhodný na babyboomer, vytvorí sa nádherný prechod.