Ruscoiny
Cart0Item(s)

V košíku nie sú žiadne položky.

Doručenie

Odosielame zajtra

Ak objednáte ešte do 17 hod. a 56 min.

Product was successfully added to your shopping cart.
Slavomíra Skýpalová RUSCONA

Príbeh značky Ruscona

Nechtový svet je súčasťou môjho života už 10 rokov. Celé to začalo na strednej škole, keď som dostala na Vianoce malú nechtovú sadu, po ktorej som dlho túžila.

Popri gymnáziu, ma práca s gélovými nechtami veľmi bavila. Vždy po škole, som doma zasadla za svoj malý stôl s nechtovými pomôckami a skúšala.

Takto to pokračovalo celú strednú školu, s tým rozdielom, že som už mala plno kamarátok, ktorým som robila nechty a zdokonaľovala sa. Založila som si stránku s mojimi prácami na Facebooku, kde sa v priebehu niekoľkých mesiacov nazbieralo viac ako 30 000 fanúšikov. Sledovať, ako sa moja práca páči toľkým ľudom bol veľký impulz k myšlienke, že sa tejto záľube budem venovať aj po ukončení štúdia, ale už ako remeslu.

V roku 2013 som si otvorila nechtový salón. Pracovala som s viacerými značkami a hľadala tú správnu, s produktami ktoré by mi maximálne vyhovovali. Až raz, vtedy ešte s priateľom (dnes už manželom) po dlhodobom dohadovaní, hľadaní a analyzovaní, sme dospeli k záveru, že vytvoríme vlastnú značku. Vytvoriť niečo iné, štýlové, kvalitné s dôrazom na perfektné služby. A tu začal môj veľký sen naberať reálne kontúry.

Začiatok, tak ako vždy, bol veľmi náročné obdobie, plné cestovania, testovania, vybavovania, ale aj plné omylov a chýb, z ktorých plynuli cenné ponaučenia. Keby som to rozpisovala, čítate ďalšie strany ???? . Dnes však viem, že to stálo zato, pretože sa z nás stala silná firma. S pomocou mojej rodiny, manžela, úžasných zamestnancov a hlavne Českej distribútorky (už partnerky) Denisky a jej manželom Liborom, s ktorými veľmi úzko spolupracujeme a spoločne sa podieľame na zdokonaľovaní Ruscony.

A Vám, milí naši zákazníci ďakujeme za prejavenú dôveru, pretože vďaka Vám a vašim spätným väzbám, sa neustále posúvame vpred a spolu budujeme našu RUSCONU.

Vaša Slávka