Ruscoiny
0item(s)

V košíku nie sú žiadne položky.

Doručenie

Doručenie v utorok

Ak objednáte ešte do 44 hod. a 49 min.

Product was successfully added to your shopping cart.

Slová zakladateľky

Je mi cťou privítať Vás na stránke RUSCONA. Volám sa Slavomíra Skýpalová a nechtový dizajn je súčasťou môjho života už viac ako 5 rokov. Z počiatku bol nechtový dizajn „len“ mojím hobby, no časom sa z môjho „koníčka“ stalo zamestnanie, aj keď ja by som to nazvala poslaním.

Začínala som ako každá z Vás a cez ruky mi prešlo mnoho produktov rôznych značiek s ktorými som pracovala. No za tie roky som sa nestretla s produktom o ktorom by som mohla s kľudom prehlásiť, že som s ním 100% spokojná. Veľa produktov síce bolo kvalitných no nespĺňali požiadavky novodobého nechtového dizajnu. To ma priviedlo k myšlienke osloviť výrobcov a pokúsiť sa vytvoriť UV gély prvotriednej kvality, ktoré by zároveň spĺňali novodobé požiadavky, ktoré sa na kozmetické výrobky kladú a ktoré sú pre súčasný nechtový dizajn nevyhnutné.

Po viac ako roku úprav a testovaní som konečne mohla povedať „Áno, toto sú UV gély aké si predstavujem“ a ktoré Vám teraz s hrdosťou prezentujem. Ich dokonalá konzistencia a ľahké spracovanie zaručuje, že prácu s nimi si osvojíte veľmi rýchlo a budete s nimi nadmieru spokojné tak ako som s nimi spokojná aj ja. O ich kvalite som presvedčená na základe niekoľko mesačného testovacieho obdobia, počas ktorého sme všetky prejavené nedostatky priebežne odstraňovali, až kým sme nedospeli k dokonalému výsledku, ktorým sú práve UV gély RUSCONA.

Pevne verím a som presvedčená, že každá z Vás, ktorá sa rozhodne pre značku RUSCONA bude s produktami nadmieru spokojná.

S pozdravom Vaša Slávka