Ruscoiny
Cart0Item(s)

V košíku nie sú žiadne položky.

Doručenie

Odosielame dnes

Ak objednáte ešte do 1 hod. a 8 min.

Product was successfully added to your shopping cart.
Location

Prvý kontakt s gélovými nechtami

Môj prvý kontakt s gélovými nechtami. Z gélových nechtov, ktoré mi „nechtárka“ urobila, som bola nadšená a fascinovaná tou detailnou prácou a všetkými farbami. Už vtedy som sa pohrávala s myšlienkou, že by som také nechty chcela robiť aj ja.

Leto 2010
Picture

Pravdepodobne najvýznamnejší míľnik môjho života. Od krstných rodičov som na Vianoce dostala sadu na gélové nechty.

Keďže nájsť v tom roku nejaké postupy ako robiť gélové nechty bolo takmer nemožné, rozhodla som sa ich spraviť podľa toho, čo som si zapamätala od nechtárky, ktorá mi robila nechty. Tak to aj dopadlo. Mamina bola moja prvá „zákazníčka“. Problémy boli hneď od úvodu, no najväčšou dilemou bol fakt, prečo UV gél po polymerizácii v lampe stále lepí. Ďalšia dilema bola, či treba gélový necht pri dorábaní obrúsiť len trošku alebo to musím dať všetko dole a nalepiť typy nanovo.....nuž, každý sme mali nejaké začiatky a ja som ich mala naozaj v komické.

Prvé nechty

Fotka mojich úplne prvých nechtov(deň po Vianociach). Myslím, že „nádherná“ francúzska manikúra, tvar nechtu a trblietky rozmiestnené po celom nechte hovoria za všetko :D

24. December 2010
Location

2011

Celý tento rok, bol o vytrvalosti a najmä trpezlivosti, ktoré som pri robení gélových nechtov potrebovala. Každý jeden deň po návrate zo školy, som minimálne 2 hodiny strávila pri stole nad gélovými nechtami.

Veľa krát sa mi vôbec nedarilo, buchla som štetec o stôl a odišla so sklamaním preč. No potom som si povedala, že takáto cesta nikde nevedie a po malej chvíli som opäť sedela za stolom a skúšala ďalej.

Keď som už prácu so štetcom mala ako tak v ruke, začala som robiť gélové nechty svojim kamarátkam a známym. Každá jedna chcela niečo iné a ja som sa tešila z toho, že som sa za každým niečo nové naučila.

V tom čase som ešte vôbec nečakala, do akej miery gélové nechty ovplyvnia môj život.

2011
Picture

Moje ďalšie práce (2011):

Ďalšie nechty 2011
Location

2012

Keďže o moje „nechty“ bol čoraz väčší záujem, povedala som si, že založím na Facebooku Fan Page „Gelove nechty Slavka“, kde budem prezentovať svoje práce. Dodnes si pamätám, ako som sa tešila z prvej 100-ky fanúšikov. O prvej „tisícke“ ani nevravím.

V tomto období som ešte robila nechty doma v obývačke, no keďže sa mi začali kamarátky kopiť, zariadila som si za pomoci mojich rodičov a priateľa malú izbičku pri našom dome, kde som začala naplno realizovať svoj koníček.

2012
Picture

2012

Moje práce po roku robenia gélových nechtov :

Nechty 2012
Picture

2012

Môj provizórny salón pri dome:.

Nechty 2012
Location

2013

Volám ho aj Rok kurzov. Naučiť sa niečo nové mi trvalo čoraz viac a tak som sa odhodlala absolvovať prvý kurz. Modelácia na šablóny ma vždy strašne lákala, pretože to bolo niečo úplne iné ako modelácia na typy. So šablónami sa musíte viac „hrať“ a vy sama si vytvárate požadovaný necht.

2013
Location

Február 2013

Školenie na Modeláciu gélových nechtov na šablóny mi dalo naozaj veľa a vyvolal vo mne impulz zdokonaľovať sa a ísť na ďalší.

Február 2013
Location

Apríl 2013

Mesiace som absolvovala kurz na Maľovanie tenkých línií. Perfektná školiteľka a výborný kolektív zabezpečili skvelú atmosféru, na ktorú si pamätám dodnes.

Apríl 2013
Location

Leto 2013

V lete som absolvovala školenie na „One stroke“ kvietky, ktoré sú u žien mimoriadne žiadané a ktoré sú mimochodom mojim najobľúbenejším zdobením. Na jeseň som absolvovala školenie na 3D Techniku, ktorá je pre mňa dodnes veľmi náročná, ale jednoduché 3D kvietky už spravím raz-dva.

Leto 2013
Location

2014

Začiatkom roka som absolvovala školenie na Extrémne nechtové formy. Toto školenie bolo pre mňa zatiaľ najnáročnejšie, nakoľko sa jednalo o modeláciu trochu špecifického druhu.

Samozrejme, že školení som absolvovala omnoho viac, no tieto považujem pre mňa osobne za najprínosnejšie.

2014
Location

Marec 2014

Tento mesiac bol pre mňa taktiež veľmi významný. Významný preto, že som si otvorila vlastný nechtový salón v Lučenci a začala oficiálne podnikať. A vtedy som si mohla povedať „Robím to, čo ma baví“.

Marec 2014
Location

Leto 2014

Začiatkom leta 2014 som bola oslovená viacerými spoločnosťami na spoluprácu a vtedy sa zrodil nápad. Nápad o značke RUSCONA. Nemala som ani potuchy aký náročný proces ma ešte len čaká. Nasledovalo náročné obdobie „skúšania“ výrobkov od rôznych výrobcov. Z toho množstva produktov, čo mi prešli rukami som myslela, že nikdy nenájdem tie správne. No podarilo sa a vybrala som naozaj kvalitné nemecké výrobky, ktoré výrobca po vzájomnej dohode upravili podľa mojich predstáv do súčasnej podoby. Keďže som bola zvedavá aj na výrobný proces, vybrali sme sa s priateľom priamo do Nemecka. Absolvovali sme exkurziu po závode, bol nám vysvetlený výrobný postup, vyskúšali sme ďalšie vzorky farebných a stavebných UV gélov a už nám ostávalo len čakať, kedy naše výrobky dorazia. Bolo to všetko dosť komplikované, ale viem že to stálo za to.

Leto 2014
Location

2015

Hneď v úvode roka som absolvovala veľmi zaujímavé školenie so štýlom Vintage, na ktorom som sa zdokonalila hlavne v tieňovaní akrylovými farbami.

2015
Location

Marec 2015

V marci, mi konečne začali prichádzať moje výrobky z Nemecka. Tá radosť, ktorá sa vo mne odohrávala, keď som videla to neskutočné množstvo UV gélov, farebných UV gélov, kamienkov, trblietok atď. bola neuveriteľná! Ak čítate tieto riadky, myslím že každá z vás vie o čom hovorím.

Až do spustenia e-shopu ma čakala dlhá cesta „papierovačiek“ a realizácia web stránky, na ktorej som si nechala maximálne záležať a za ktorú vďačím chalanom z MM Retail. Našu web stránku sme spustili 26.6.2015.

Týmto som vám chcela aspoň trochu priblížiť prepojenie môjho života s nechtovým dizajnom.

Marec 2015
Picture

Marec 2015

Fotky produktov keď dorazili ku mne domov:

Ruscona balíky Marec 2015