Ruscona Facebook
Ruscona Instagram
Ruscona Youtube
Česko
Slovinsko
Ruscoiny
0item(s)

V košíku nie sú žiadne položky.

Product was successfully added to your shopping cart.
Prihláste sa pre získanie Ruscoinov za zdieľanie!
BUILDER MAKE-UP Nature

BUILDER MAKE-UP Nature

13,90 €

(Skladom)

 • BUILDER MAKE-UP Nature BUILDER MAKE-UP Nature

BUILDER MAKE-UP Nature

98 4 100 0

Rýchly prehľad

Stavebný kamuflážny UV gél s  jemnučko hnedým nádychom strednej konzistencie, dodá Vašim nechtom veľmi pekný prirodzený vzhľad.

Made in Germany

Dostupnosť: Skladom

13,90 €

* Povinné pole

13,90 €

Detaily

Stavebný kamuflážny UV gél s  jemnučko hnedým nádychom strednej konzistencie, dodá Vašim nechtom veľmi pekný prirodzený vzhľad.

Nakoľko je to stavebný make-up UV gél, môžete s ním vymodelovať nechtové lôžko a taktiež aj celý necht bez použitia akéhokoľvek modelačného gélu (ak budete modelovať celý necht, tak veľkým plus je ušetrenie času pri francúzskej manikúre). Perfektná krycia schopnosť zabezpečí zamaskovanie rôznych chybičiek či obhryzených nechtov. Na gélových nechtoch nezanecháva žiadne farebné prechody alebo mapy.

 • stredná viskozita
 • bez kyselín
 • bez zápachu
 • dá sa pinčovať
 • doba vytvrdzovania v UV lampe: 120 sekúnd
 • doba vyvrdzovania v CCFL lampe: 60-90 sekúnd

POUŽITIE:

A) Pred nanesením Builder make-up UV gélu, použijem UV gél Profi Bond Haftgel, ktorý dáme polymerizovať do UV lampy. Po vytvrdnutí lepkavosť nezotierame, a nanesieme tenkú vrstvu vybraného modelačného UV gélu. Po polymerizácii opäť nezotierame lepkavosť, a  môžeme si vymodelovať necht builder make-up gélom. Následne môžeme zotrieť výpotok, obrúsime nechtík, zmatníme blokom a  vytvoríme si francúzsku manikúru. Po vytvrdnutí v  lampe nanesieme lesk a  zotrieme výpotok.

B) Používa sa aj na nechtové lôžko podľa ľubovoľného tvaru „smile line“ a  tam môžeme postupovať nasledovne. Pred nanesením Builder make-up UV gélu, použijem UV gél Profi Bond Haftgel, ktorý dáme polymerizovať do UV lampy. Po vytvrdnutí lepkavosť nezotierame, a nanesieme tenkú vrstvu vybraného modelačného UV gélu. Následne si Builder make-up gélom vymodelujeme nechtové lôžko tak, aby sme vytvorili dokonalú „smile line“ . Zotrieme lepkavosť, a  vymodelované nechtové lôžko s  okolím „smile line“ prebrúsime a  zmatníme. Nanesieme farebný gél a  domodelujeme špičku akýmkoľvek modelačným gélom. Po vytvrdnutí opäť zotrieme výpotok, ešte raz jemne prebrúsime aby bol necht dokonalý a  dáme lesk.

Všetky UV gély RUSCONA sú notifikované Európskou komisiou v Centrálnom portáli kozmetických výrobkov EÚ (CPNP). Tento fakt zaručuje, že naše UV Gély sú prvotriednej kvality, sú bez kyselín, neobsahujú nebezpečné látky a nie sú testované na zvieratách.

Taktiež sú všetky UV gély RUSCONA hypoalergénne, čiže riziko výskytu alergických reakcií je omnoho menšie ako pri štandardných UV géloch.

Balenie : 15ml

Ďalšie informácie

Farba UV gélov Hnedá
 1. TOP recenzia od Barbora , dňa 22.7.2017
  Kvalita
  Spokojnosť
  Cena

  s gélom sa mi super pracuje vďaka jeho konzistencii- nesteká, sám sa vyrovnáva, bez hrčiek! pre mňa TOPka! odporúčam!

 2. mega TOP recenzia od Miroslava , dňa 24.2.2017
  Kvalita
  Spokojnosť
  Cena

  neuveritelna spokojnosť! gelik je nadhernej prirodzenej farby, ľahko a uzasne sa nanáša, hned sa vyrovnava - nezanecháva ziadne mapy ani hrbolčeky , krasne sa rozplynie dostratena a pritom nezateká ku kožičke... Absolútna jednotka v camuflážnych gelov - bezkonkurenčný!!!! odporúčam začiatočníčkam aj profíčkam - zamilujete si ho

 3. mega TOP recenzia od Mirka , dňa 24.2.2017
  Kvalita
  Spokojnosť
  Cena

  najlepsia kamuflaž aka kedy existuje, užasne a lahko sa snou pracuje nehovoriac o tom ako sa krasne dostratena rozplynie a pritom nezateká - pre mna TOP produkt z camuflažnych gelov na trhu

 4. super recenzia od Janka , dňa 24.7.2016
  Kvalita
  Spokojnosť
  Cena

  Veľmi super kvalitný gél, vynikajúco sa mi s ním pracuje. odpoorúčam

Napíšte vlastnú recenziu

Ako by ste ohodnotili tento produkt? *

  * ** *** **** *****
Spokojnosť
Kvalita
Cena

Podobné produkty